Poznati

SANJA OTVORILA DUŠU I PRIZNALA SVE O STRAHOTAMA KROZ KOJE JE PROŠLA ZBOG MATORE! Jovana poludjela zbog najbanalnijeg razloga pa ucjenjivala i prijetila batinama i

Sanja Stanković po dolasku iz Pariza otkrila je da je tik prije ulaska u "Zadrugu 5“ Jovana Tomić Matora napravila karambol, prijetila joj i ucjenjivala je, a sve zbog telefonskog računa koji se vodi na njeno ime, a koristiga Sanja.
Alome
Prethodna vijest
Sljedeća vijest


Čitavoj situaciji posredovao je Stankovićkin prijatelj koji je pokušavao da smiri strasti bivših partnerki koje umalo nisu prerasle u fizički obračun. Matora je uporno tražila Sanji listing na šta Sanja nije obraćala pažnju, što je Matoru dodatno iznerviralo, pa je u jednom trenutku zapenila i obrušila se po bivšoj pretnjama i ucjenama.







Sanja Stanković prepričava njihovo poslednje viđenje pred Matorin ulazak u "Zadrugu 5".


- Naš poslednji kontakt je bio preko mog druga, moj telefon se vodi na njeno ime, tu je ispao karambol, ona me ucjenjivala, prijetila da će izvući listing, rekla da će da me polomi: "Sve sam u stanju da uradim, boli me ku*ac“. Rekla sam joj slobodno, ja ništa ne krijem, na kraju se sve završilo dobro, ušla je u rijaliti i rekle smo neka ostane tako kako je. Sada je sve suvišno što bi rekla o njoj i njenom ponovnom ulasku u „Zadrugu", čujem da je priznala da pravi mnoge frke da privuče pažnju osobe do koje joj je stalo, nekad sam to bila ja, sad, iskreno, ne znam ko je i ne zanima me - započinje Sanja.







Anketa

Čiji rad na premijerskoj funkciji ocjenjujete pozitivno?

Rezultati

Najnovije

Najčitanije

Vidi sve