Polaznici i zaposleni u predškolskoj ustanovi “Radmila Nedić" obilježili su Dan vrtića, organizujući svečanu priredbu . Učešće su uzeli polaznici predškolskih grupa koji su su sa svojim vaspitačima pripremili tačke.

Direktorica vrtića Marina Gojković kazala je da je ponosna na sve učesnike programa i da svi roditelji treba da budu ponosni na male, velike ljude koji su uljepšali dvorište vrtića.

” Danas ste bili svjedoci samo djelića onoga što se radi u našem vrtiću. Sve ovo ne bi bilo je moguće da nije naših polaznika koji su mali kreativci, maštoviti, razigrani naša snaga i budućnost svih nas. Ne bi bilo moguće i da nema timskog rada čitavog kolektiva naše ustanove na čelu sa vaspitačicama” kazala je  Gojković.

Mališani koji na ovaj način proslavljaju kraj svog druženja u vrtiću publici su se predstavila različitim muzičkim, recitatorskim i glumačkim tačkama, pa dvorište ove predškolske ustanove vrcalo od radosti i ljepote.

JPU “Radmila Nedić” jedina je predškolaska ustanova u Beranama, a rad sa djecom pored centralnog vrtića organizovan i u područnim odjeljenjima.

[gallery ids="131726,131727,131728,131729,131730,131731,131732,131733"]

;t=2s&ab_channel=AloOnlineME