Poslanik Demokratskog fronta Milan Knežević, zamolio je GP URA da ne glasa za Zakon o MUP-u koji je predložio DPS, i poručio da će parlamentarna većina u ponedeljak dobiti poslednji predlog za izlazak iz krize.

- Zamolio bih URU da danas ne glasaju Zakon DPS-a o unutrašnjim poslovima. Ukoloko ovo uradite biće da pet puta glasate sa njima, i ispašće da ste više puta glasali sa njima, nego sa onima koji sa vama čine paralmentarnu većinu. Nije istina da je DF odustao o političko eskpertske rekonstrukcije Vlade, nego je Abazović tražio da on bude premijer i da se radi na manjinskoj vladi. U ponedeljak ćete dobiti novi predlog DF-a za izlazak iz krize. To će biti poslednja ponuda DF-a - kazao je Knežević u parlamentu.

Kako je istakao, više ne žele da ponižavaju glasače, kao i da ne želi da vjeruje da je u Dritana Abazovića ušao duh Darka Pajovića.

- Istjeraćemo duh Pajovića iz parlamentarne većine, mi ćemo uvijek sa narodom i pozivam vas još jednom da razmislite - rekao je on.