Direktorica budvanskog Vodovoda Jasna Dokić tvrdi da u ovoj godini nije bilo izlivanja kanalizacionih voda u more, navodeći da su zaprimili veliki broj prijava, usljed medijske propraćenosti, sumnji i strahova javnosti da je riječ o fekalijama.
Podsjećamo, prethodnih dana na površini mora, duž obale, pojavile su se mrlje koje su kod građana izazvale zabrinutost. Za većinu je analizom utvrđeno da su u pitanju alge.
https://aloonline.me/vijesti/knezevic-dps-snp-i-ura-zeta-podgorica/
Dokić je u emisiji Mreža na TVCG1 istakla da nije bilo izlivanja fekalija u more, ističući da je obavljen inspekcijski nadzor, a bili su u kontaktu i sa svim nadležnim službama.
"To smo u obavezi kad se pojavi neka sumnja, kad je evidentna promjena koja ne djeluje lijepo. Ali to je prirodna pojava i nije bilo izlivanja fekalija", tvrdi Dokić.
;t=6s