Tada još uvijek neiskusan i mlad pjevač, u želji da svi čuju za njega, imao je i veoma čudne zahteve za svoj PR tim. prenosi grandonline
Želio je da završi u svim medijima, pa čak i u Dnevniku, a upravo ovu priču potvrdio je Siniša Medić, voditelj i nekadašnji član Bobanovog PR tima.
https://aloonline.me/jet-set/muzicka-scena/boban-rajovic-ponovo-odusevio-publiku-najpoznatiji-pjevac-iz-berana-pokazao-je-jos-jednom-koliko-je-dobar-covjek-i-prijatelj-i-uradio-nesvakidasnju-stvar-video/
- Rajović je tada izdao pjesmu "Usne boje vina" i imao je razne zahtjeve. Jednom on mene zove, priča mi kakav PR hoće i odjednom kaže "Hoću da budem u Dnevniku". Ja onako iznenađeno mu kažem "Crni Bobane, kako da budeš u Dnevniku? Daleko bilo!", jer zna se kako pjevači završe u Dnevniku - otkrio je Medić, ali je pjevač imao obrazloženje.
NEMAM RIJEČI ZA OVO ŠTO SAM DOŽIVIO Boban Rajović šokiran situacijom na nastupu! (VIDEO)
- Pa možeš i pozitivan način, kao što je svojevremeno pjevač Rango dao 100 evra da se njegova pesma čuje na početku Dnevnika. Ja rek'o "Daj, ja mogu da platim da se moj 'Piroman' otpjeva u Dnevniku - istakao je Rajović, ali se na kraju složio da je ipak bolje što nije završio ni u jednoj rubrici Dnevnika.
https://aloonline.me/jet-set/muzicka-scena/boban-rajovic-je-dva-puta-bio-u-zatvoru-to-je-veliko-iskustvo-u-zivotu/