Naime, kako piše “The Sun”, Nikol redovno obavještava pratioce o svom raskošnom životu koji je započeo kada je upoznala Majkla, jer joj on kupuje sve što ona poželi i obasipa je raznim darovima.

Njihova kupovina kreće se od dizajnerskih torbi, poput torbi Louis Vuitton, do kupovine odjeće iz popularne high street radnje, Forever 21.

[embed]https://www.instagram.com/p/CSMbhCBMCl9/[/embed]

Osim toga, platio je sve njene plastične operacije, poput botoksa, popunjavanja usana, a nedavno i brazilskog podizanja zadnjice.

Par je prvi put izašao u javnost kada je Nikol u avgustu 2020. objavila njihovu fotografiju na društvenim mrežama.

“Dakle, nikada nisam objavila fotografiju mene i dečka s kojim sam već duže od godinu dana, od 20.10.18. Otkad smo se upoznali, bili smo nerazdvojni, ali nisam ga objavljivala zbog naše razlike u godinama i nisam se htjela nositi s negativnošću drugih ljudi, ali ovo je moj život i radim ono što me čini srećnom”, napisala je u objavi.

[embed]https://www.instagram.com/p/CIYOtytlLad/[/embed]

Nažalost, na svojim društvenim mrežama je dobila brojne negativne komentare, a mnogi su tvrdili da je s njim samo zbog novca. Od tada, Nikol na društvenim mrežama objavljuje razne šaljive video snimke u kojima pokazuje kako traži novac od Majkla.

U jednom TikToku priznala je da ga je “koristila za novac” i da je bila “previše lijepa za rad”.