Poznati

SKANDAL U SUPERTALENTU: Učesnica žestoko izvrijeđala Maju Šuput: 'Vi niste kompetentni da kažete ko ne zna pjevati' (VIDEO)

Počela je nova sezona popularnog televizijskog showa "Supertalent", a u prvoj emisiji nastupili su supružnici Bianca Kolompar i Roman Brand koji su se predstavili zajedničkom muzičkom tačkom. Bianca je svirala violinu, a Roman je pjevao. Najviše su se istaknuli po svojim izjavama.
Alome
Prethodna vijest
Sljedeća vijest




Bianca i Roman, umjesto pjevanjem, najviše su pažnje zaradili svojim izjavama. On je pjevao, a ona je svirala violinu, a povezala ih je ljubav prema Bogu







"Mi smo jedno, u braku smo", rekao je prije nastupa Roman koji se, osim glazbom, bavi i nogometom. Istaknuo je kako je svoju suprugu nagovorio da bude pratnja s violinom na natjecanju.


Prvi iks dobili su od pjevačice Marine Tomčić i to prije samog početka nastupa. Martini se nije svidjelo što je dva puta morala pitati zašto su došli u emisiju i kako će im se predstaviti, a Roman joj je na to odgovorio da je došao raditi.


Zatim ih je Maja Šuput zamolila da krenu s nastupom. Roman je pjevao pjesmu Franka Sinatre "My way". Tijekom izvedbe dobili su još tri iksa od ostatka žirija. Njihov nastup morala je zaustaviti produkcija, a zbog toga je na kraju izbio sukob.


Roman je prvo napao Maju Šuput, koja mu je rekla da ne pjeva dovoljno dobro da bi prošao dalje: 'A vi pjevate bolje od mene?", šokirao je natjecatelj pjevačicu, a u istom tonu nastavila je i njegova supruga Bianca.


[embed][/embed]



Situaciju je smirivala produkcija


"Ja sam doktorirala glazbu, da se razumijemo. I mislim da vi niste kompetentni da kažete da on ne zna pjevati. To nije u redu", kazala je Bianca, i dalje se obraćajući Maji, koja nije mogla vjerovati što sluša.


"Vi ste došli pokazati talent, mi smo žiri, ocjenjujemo kako ocjenjujemo, ja se u ime svih kolega zahvaljujem na dolasku", rekla je Tomčić.






Anketa

Čiji rad na premijerskoj funkciji ocjenjujete pozitivno?

Rezultati

Najnovije

Najčitanije

Vidi sve