Da li ste nešto sebi kupili od novca koji ste dobili kao pobjednica “Zadruge 4”?

- Svi me pitaju za finasijski deo. Nadica je radna žena koja ceo život ima. Ono što je najvažnije ima svoj stan, a ceo novac od pobede poklonila svom detetu. Tako da u taj finasijski deo ne želim da ulazim. Inače, jedan stan mi je kupljen za rođendan, a to nije od novca iz "Zadruge". Ne sumnjam u mog finasijskog direktora i investirora Kiju Kockar.

Kije nema u poslednje vrijeme u medijima. Šta se desilo?

Prezauzeta je ovih dana. Ali ono što je meni najbitnije i najdraže jeste da ona ima osmeh.

[caption id="attachment_22588" align="alignnone" width="746"] printscreen[/caption]


 

Da li vas tišti to što Kija nije još dobila dijete, pa možda i sa Slobom Radanovićem?

- Deca se nikada ne planiraju, niti se zatiču. Ako se to desi, onda to nisu deca iz ljubavi. Dete treba da se rodi iz ljubavi kao što sam ja nju rodila. Da li u braku ili van, nije bitno. Da je i sa Slobodanom Radanovićem dobila dete meni bi bilo drago. Kada se sve to dešavalo posle jedinice, rekla sam: "Ako dođe do pomirenja, da mi Slobodan ne dolazi pred oči dok ne stigne vest da će biti neko dete”.

Želeli ste to dijete?

- Da, da. Uvek sam želela dete iz ljubavi. Ali to nije uspelo. Želim kako Kiji, tako i njemu da se ostvare kao roditelji. To me tišti. Ali, eto dete se ne planira. Biće.