Kako je ranije danas kazao direktor Regionalnog ronilačkog centra Bijela (RCUD), Vesko Mijajlović, ronioci su juče pretražili ponovo dio od splavišta do Žugića luke, oko 14 kilometara. Za danas je planirano da pretraže od Žugića luke do Radovan luke, oko 20 kilometara, piše Dan.

- Danas ronioci RCUD-a nastavljaju pretraživanje rijeke od Žugića luke 20 kilometara nizvodno. U akciju sa našim roniocima uključili su se kotorski vatrogasci-ronioci na čelu sa instruktorom ronjenja  Maksimo Mandićem. Danas je vidljivost pod vodom dobra i dno Tare na ovom dijelu će biti detaljno pretraženo- rekao je za portal Dan Mijajlović.

Podsjećamo, u ovoj nesreći je stradala majka, dvadesetsedmogodišnja J.V., i djevojčica, a jedno dijete je izvučeno iz provalije sa povredama i prevezeno u bolnicu.