SNP još nije odlučivao oko manjinske vlade, sačekaćemo trenutak kada bude izjašnjavanje u parlamentu, poručio je lider te stranke Vladimir Joković

https://aloonline.me/vijesti/snp-lazne-novcanice-go-performans-anonimus/

-Trećeg izjašnjavanje oko Abazovića, ćetvrtog oko skraćivanja mandata skupštine, sedmoga oko skraćivanja mandata Bečića. Povodom ovih odluka ćemo prisustvovati sjednicama i iskazaćemo stav shodno dogovoru. Poslije toga ako bude formiranje manjinske vlade mi ćemo iznijeti konačan stav.

Da li će biti tehnička vlada zavisi od nas u parlamentu. Mi bismo da se nađe rješenje u okviru parlamentarne većine sa dodatkom nacionalnih manjina, da se formira nova vlada. Opcije su nova vlada, tehnička i izbori. Napadaju nas oni koji nikada nisu imali vrijednosti SNP i to nas ne dotiče. Nećemo biti dio vlade u kojoj će biti DPS- naglašava on.