“Inicijativa Demokratskog fronta nije dobila podršku parlamentarne većine”, precizirao je Mandić.
“Na našim stranačkim organima analizirali smo stanje i zajednički zaključili da je ovo stanje propadanja neodrživo i parlamentarna većina nije ispunila očekivanja onih koji koji su glasale za promjene i DF će predložiti kolegama iz parlamentarne većine i autentičnim predstavnicima nacionalnih manjina da vratimo mandat građanima Crne Gore, da ponovo biraju svoje predstavnike”, rekao je Mandić.
“Demokratski front u ponedjeljak u Skupštini neće podržati inicijativu DPS-a za smjenu Vlade Zdravka Krivokapića”, rekao je on.
“Naši poslanici neće biti u skupštinskoj sali kada dođe do glasanja, saopštiće da ne podržavaju vladu Krivokapića. Vidjećemo koliko će poslanika ostati i podržati Krivokapića, a oni koji budu van sale su takođe oni koji ne podržavaju vladu Zdravka Krivokapića, kazao je Mandić.