Gdje god se Željko Obradović pojavi ove sezone sa Partizanom, izaziva ogromnu pažnju, ali i veliko poštovanje svih rivala.
To je posebno došlo do izražaja proteklog vikenda u Baru, gdje su čelni ljudi Mornara veče prije utakmice sa Partizanom organizovali i večeru sa najtrofejnijim trenerom Evrope i njegovim saradnicima.
Sada je Obradovićev dolazak snažno odjeknuo i u Rusiji, a Lokomotiva Kubanj je baš zbog njega pozvala svoje navijače da u što većem broju dođu na sjutrašnji derbi osmog kola Evrokupa sa Partizanom.
''22. decembra dočekujemo srpski Partizan pod vođstvom Željka Obradovića, najtrofejnijeg i najmoćnijeg trenera Evrope.
Hajde da 'zagrmimo' u srijedu'', poručuju iz Lokomotive, uz nekoliko zanimljivih Obradovićevih snimaka sa nekih od njegovih burnijih tajm-auta.