Grinvud (21) je optužen za pokušaj silovanja, napad, prinudu i fizički napad.


Fudbaler Mančester junajteda je prvi put uhapšen u januaru ove godine pošto su na društvenim mrežama objavljene fotografije i video snimci mlade žene s krvavim licem i modricama po tijelu. Britanski mediji podsjećaju da se navodni pokušaj silovanja dogodio u oktobru prošle godine, a napad dva mjeseca kasnije.


Grinvud je u februaru pušten na slobodu uz određene uslove. On je prije četiri dana ponovo uhapšen zbog sumnje da je prekršio uslovnu slobodu.

https://aloonline.me/sport/veliki-potpis-na-marakani-vezista-u-zvezdi-do-2025-godine/

Britanski mediji navode da je Sud u Mančesteru fudbaleru zabranio razgovor sa svedocima, uključujući i podnosioca tužbe. On bi pred sudom trebalo da se pojavi 21. novembra.


Mančester junajted je odmah nakon hapšenja suspendovao Grinvuda.

On je za prvi tim Mančester junajteda odigrao 129 utakmica i postigao je 35 golova. Prošao je sve omladinske selekcije Engleske, a za prvi tim debitovao je 2020.

Grinvud (21) je optužen za pokušaj silovanja, napad, prinudu i fizički napad.


;t=14s