Posle meča, trener crno-bijelih Aleksandar Stanojević je izrazio veliko zadovoljstvo onim što su prikazali njegovi fudbaleri, ali i podrškom navijača sa tribina, pišu Sportske.Net.


''Izuzetno težak teren za igru, veoma je teško bilo kontrolisati loptu. Prezadovoljni smo pobjedom, teška utakmica za nas. Hvala navijačima bili su izuzetno motivisani da nas bodre, mnogo su nam značili. Ostalo nam je još 15 utakmica'', rekao je Stanojević ''šampionsko odbrojavanje'' pred kamerama Arene sport.


https://aloonline.me/sport/partizan-radnicki-nis-srbija-superliga/

Već u četvrtak će crno-bijeli imati još teže gostovanje, i to protiv Sparte u Pragu u plej-ofu za plasman u osminu finala Lige konferencija, ali šef struke Partizana ponovo naglašava da je ovog proleća prioritet svih prioriteta za klub iz Humske osvajanje titule prvaka Srbije.


To znači da je meč sa Radničkim iz Kragujevca narednog vikenda u Humskoj od većeg značaja nego duel sa Česima.


''Mi sad mislimo samo o Kragujevcu. Kragujevac je za nas sve! Spremićemo se i za Prag, ali Kragujevac je taj koji nam život znači'', istakao je Stanojević.


Kragujevački Radnički je poslednji na tabeli, a tu je ostao i posle današnjeg debija Nenada Lalatovića na klupi ovog kluba, s obzirom da je Radnički poražen na ''Čika Dači'' od Proletera sa 1:0.


Ipak, nema sumnje da će i Kragujevčani predvođeni Lalatovićem da u Humskoj ''grizu'' za eventualne bodove spasa. Zna to i Stanojević, pa njegova današnja poruka iz Niša uopšte ne čudi.