Kako saznaje portal "24sedam" Aleksandar Stanojević je bio na meti dva turska kluba.
Radi se o velikanu Bešiktašu i Antaliji, koji su tokom sezone mijenjali trenere i sada završavaju takmičarsku godinu sa privremenim rešenjima.
https://aloonline.me/sport/mundijal-superliga-srbija-fudbal/
Kako se saznaje, Bešiktaš je Stanojeviću nudio ugovor na dvije i po sezone i Stanojević bi po godini dobijao 1.000.000 evra.
Svima je poznata ljubav Stanojevića prema Partizanu pa je prevladala želja da ostane.
- Ne znam da li je moj potpis povukao igrače, ali znam da postoji neviđena energija među igračima da ostanu do kraja u borbi za titulu. Ugovor sam produžio iako nisam ni razmišljao da idem. Jednostavno, unio se u nekom trenutku nemir i pitanje oko mene, te sam htio da stavim tačku na tu priču. Inače, nisam ni morao da potpisujem. Ni u jednom trenutku nisam pomislio da ću napustiti klub - rekao je trener Partizana Aleksandar Stanojević.
Jedno je sigurno, navijači će znati da cijene ovaj potez iskusnog stručnjaka.