Crvena zvezda je tokom zimske pauze ostala bez iskusnog štopera Miloša Degeneka sa kojim je sporazumno okončana saradnja i koji se seli u MLS ligu, u ekipu Kolumbusa.
Par dana kasnije pojavila se mogućnost da se i reprezentativac Uroš Spajić vrati na ''Marakanu'', s obzirom da je sada slobodan u izboru nove sredine posle rastanka sa Krasnodarom, ali u iščekivanju te mogućnosti jedan posao je već završen kada su u pitanju štoperi.
https://aloonline.me/sport/amerika-mls-kolumbus-degenek-crvena-zvezda/
Kako prenosi ''Kurir'', Radovan Pankov je sa upravom Crvene zvezde postigao dogovor o nastavku saradnje i njegov ugovor će biti produžen do juna 2024. godine.
Pankov je u Crvenu zvezdu stigao iz niškog Radničkog u leto 2019. godine, postojala je donedavno neizvjesnost da li će ostati ili uskoro otići, ali pomenuti izvor navodi da su sigurne partije u Superligi i odlično obavljen posao protiv Brage u Portugalu presudile da se 26-godišnjem fudbaleru ponudi novi ugovor.