Početkom nedelje italijanski mediji su plasirali informaciju da je došlo do sukoba u Laciju između trenera Mauricija Sarija i prvotimca Sergeja Milinkovića-Savića, međutim samo dva dana kasnije stigli su demanti od obje strane.


Na iznenađenje mnogih reprezentativac Srbije se našao u startnoj postavi u pobjedi protiv Venecije, a nakon meča i Milinković-Savić i Sari demantovali su sukob.


Srpski fudbaler je vrlo kratko istakao šta misli o cijeloj situaciji.


"Vidim da postoji dosta spekulacija i tračeva o meni, ali ne marim za to. Samo želim da Lacio pobjeđuje", naveo je on.


Sari je bio još direktniji okarakterisavši priče o sukobu sa Sergejem kao izmišljotine.


"Imao sam samo jednu svađu sa Luisom Albertom i to prije četiri mjeseca. Pročitao sam jednu od najvećih izmišljotina u skorije vreme, a to je da sam u sukobu sa Milinković-Savićem", rekao je italijanski stručnjak uz opšti utisak da Lacio raste kao tim.