Mančester junajted je posle preokreta pobijedio Viljareal (2:1) u meču grupe F.
Bolje je Viljareal ušao u ovaj meč, konstatno je napadao, što je urodilo plodom u 53. minutu kada je precizan bio Alkaser.
Ipak, uspjeli igrači Mančester da se vrate u igru. Prvo je bio precizan Teljes u 60. minutu, a zatim je u sudijskom nadoknadi Kristijano Ronaldo "đavolima" donio trijumf.
U derbiju kola Juventus je na domaćem terenu savladao Čelsi (1:0), jedini gol na utakmici postigao je Kijeza na samom startu prvog poluvremena.
U meču E grupe Bajerm Minhen je savladao Dinamo Kijev rezultatom 5:0. Tri gola za bavrski tim postigao je Levandovski, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Gnabri i Čupo Moting.
Benfika je neočekivano lako savladala Barselonu rezultatom 3:0. Strijelci za portugalski tim su bili Njunjez (3. i 79.) i Silva (69).
U mečevima grupe G Salcburg je na domaćem terenu savladao Lil (2:1), dok je Volfsburg odigrao neriješeno sa Seviljom (1:1).