Suzana Purković je već krenula sa organizacijom umetničke ekipe a kako saznajemo i glumačka ekipa je izabrana. Naime, Glavna uloga u seriji je poverena Mladenu Sovilju, takodje glumcu koji je maestralno odigrao i imao više nego uspešnu saradnju sa Hype produkcijom.
[embed]https://www.instagram.com/p/CaYLvL2MJaB/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ea94bdff-5e40-425e-a4f6-3fbc327d8a2c[/embed]
Glavna uloga u seriji je poverena Mladenu Sovilju, takodje glumcu koji je maestralno odigrao i imao više nego uspešnu saradnju sa Hype produkcijom.
Uloga u filmu “Južni vetar” na pravi način je pokazala široku lepezu njegovih glumačkih mogućnosti, zbog čega se upravo on smatra jednim od najtalentovanijih glumaca nove generacije.
Zbog toga, a i predhodne savršene saradnje sa Hype produkcijom i producentom Sašom Mirkovićem poverena mu je glavna uloga u filmu i seriji “Kafana na Balkanu”, gde će mladi glumac tumačiti Acu Lukasa.
Ne sumanjamo da je upravo ovo uloga kroz koju će Mladen po ko zna koji put pokazati svoj raskošan talenat.