Nastavićemo da se borimo za Srbiju, da idemo uzdignute glave, bez obzira na to što su pokušali silom da nas ponize, poručio je danas predsjednik Srbije Aleksandar Vučić iz Njujorka, gdje će sjutra predstavljati Srbiju na sjednici Saveta bezbjednosti Ujedinjenih nacija.
"Nastavićemo da se borimo za Srbiju, za naš narod, za živote i budućnost naše dece, da idemo uzdignute glave bez obzira na to što su pokušali silom da nas ponize", napisao je predsjednik Srbije na Instagram nalogu.
Vučić je stigao u Njujork, gdje će u ponedeljak predstavljati Srbiju na sjednici Savjeta bezbjednosti Ujedinjenih nacija, na kojoj će biti predstavljen redovni šestomjesečni izvještaj generalnog sekretara UN-a Antonija Gutereša o radu UNMIK-a.